Wiesbaden Zijpaneel 35 X 200 Cm Met Hoekprofiel Voor Inloopdouche Chroom Met 10 Mm NANO Ged.Matglas

Prijs : € 225

Sanitair

XLsanitair

Bouwmaterialen > Loodgieterswe


Wiesbaden Zijpaneel 35 X 200 Cm Met Hoekprofiel Voor Inloopdouche Chroom Met 10 Mm NANO Ged.Matglas Ga naar XLsanitair-nl

voor € 225

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij XLsanitair-nl.

Onderhoudsarm dus..

NANO-coating zorgt er dus voor dat het product langer schoon blijft en kalk en vuil zich minder snel hechten. NANO-coating aan te brengen worden deze poriAn adichtgesmeerda en hechten vuil en kalk zich veel minder snel aan het glasoppervlak. Door met (machinale) rollers. Door deze poriAn kunnen vuil en kalk zich snel hechten.

In het geval van glas is er dan te zien dat een product gemaakt van glas heel veel kleine open poriAn heeft. NANO-coating: Op microscopisch niveau ziet de wereld er heel anders uit. Wand wordt geleverd zonder glaskoppeling. Deze wand wordt gemonteerd op de inloopdouches van 1cm dik.

NANO glas met schaamband. Zijwand+hoekprofiel 350x2000 10mm.



Eigenschappen
Naam Wiesbaden Zijpaneel 35 X 200 Cm Met Hoekprofiel Voor Inloopdouche Chroom Met 10 Mm NANO Ged.Matglas
Sanitair
Xlsanitair
Type Bouwmaterialen > Loodgieterswe
Aanbieder Xlsanitair-Nl
Leverkosten 0.00