Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Domoticahouse-nl.
Elektronische vergrendeling van de jaloezie- en rolluikbesturing.Meer weten?Lees ook deze pagina's voor extra uitleg, vergelijking en aankoopadvies: waar let je op bij een slimme dimmer meer over slimme verlichting.
Handbediening altijd mogelijk. Reset voor het herstellen van de jaloezie- en rolluikbesturing naar de standaardinstelling. Doorloopreserve > 6 h (onderhoudsvrij zonder batterijen). Programmering zonder inbouwbasiselement (in de hand) mogelijk.
Snelprogrammering voor het toepassen van de huidige tijd als geprogrammeerde looptijd. Eenvoudige, menugestuurde bediening en programmering met vier toetsen. Vier schakeltijden: OMHOOG maandag t/m vrijdag, OMLAAG maandag t/m vrijdag, OMHOOG zaterdag en zondag, OMLAAG zaterdag en zondag. Standaard vooraf ingestelde schakeltijden voor snelle ingebruikstelling.
De motor moet zijn voorzien van eindschakelaars. Opzetstuk elektronische jaloezie- en rolluikbesturing easyKenmerken Jaloezie- en rolluikbesturing voor geprogrammeerd, tijdafhankelijk schakelen van een jaloezie- of rolluikmotor.
| Naam | Opzetstuk Elektronische Jaloezie- En Rolluikbesturing Easy | 084103 |
| Domotica | |
| Type | Onbekend |
| Aanbieder | Domoticahouse-Nl |
| Levertijd | Direct |
| Leverkosten | 5.95 |
| Voorraad | 1 |
| Kort | Opzetstuk elektronische jaloezie- en rolluikbesturing easy |
| Gewicht | 0.0000 |