Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Wijny-nl.
Een elegante wijn die laat zien wat Carpinus bereikt met single-vineyard-benadering - niet generisch Tokaji maar personalisatie van de wijngaard zelf..
De tekstuur van sur lie-rijping voegt zachtheid toe terwijl de minerale toon blijft domineren.Perfect bij vis, wit vlees en de barbecue. Dit is geen licht aperitief maar een serieuze wijn met lichaam, complexiteit en zuren die jaren houden. Op de tong: mineralig met rijke structuur en zeer goed evenwicht. In de neus: witte perzik en lychee aromaten - verfijnd en uitnodigend.
Na fermentatie werd deze wijn maanden sur lie (op gist) in roestvrijstalen vaten bewaard, wat autolyse voegt toe en diepte creëert.In het glas: helder, strogeel. Carpinus Tokaji Furmint Deák is een single-vineyard Furmint met ongebruikelijke elegantie - een wijn die het verfijnde karakter van de Deák-wijngaard tot uitdrukking brengt.
| Naam | Carpinus Tokaji Furmint Deák |
| Witte Wijn | |
| Wijn | |
| Type | Carpinus |
| Aanbieder | Wijny-Nl |
| Bezorgkosten | 6.95 |